Mierniki

Mierniki oferowane przez Inframet są zaprojektowane do kalibracji systemów pomiarowych produkowanych przez Inframet. Mierniki można podzielić na trzy grupy:

  1. Mierniki temperatury
  2. Mierniki luminancji
  3. Mierniki mocy optycznej
Miernik temperatury TM6 Miernik luminacji LM-1
   
Miernik temperatury TM1000 Miernik mocy optycznej DPM46

TM6 to ultraprecyzyjny, ultrastabilny miernik temperatury zoptymalizowany do rekalibracji ciał czarnych o niskiej/średniej temperaturze produkowanych przez Inframet (TCB, DAB, MTB, BLIQ, MAB).

LM1 to precyzyjny miernik luminancji zoptymalizowany do dwóch podstawowych zastosowań: A) jako zewnętrzny miernik na stanowiskach testujących urządzenia noktowizyjne, B) jako narzędzie do rekalibracji źródeł światła (DAL, SAL, H40, H150, L150).

Termometry TM-1000 to precyzyjne termometry laboratoryjne, które wykorzystują termopary jako czujnik temperatury. Mierniki są kontrolowane z komputera / laptopa / tabletu przez port USB przy użyciu specjalistycznego oprogramowania. Mierniki temperatury TM-1000 zostały opracowane do pomiarów do rekalibracji ciał czarnych o wysokiej temperaturze produkowanych przez Inframet (HTB, UHT).

DPM46 to miernik mocy okularów urządzeń elektro-optycznych. Miernik DPM46 określa moc refrakcyjnej wady wzroku ludzkiego obserwatora, którą może skorygować okular badanego systemu widzenia bezpośredniego  i określa, jaka pozycja okularu jest potrzebna, aby skorygować określoną wadę refrakcyjną wzroku obserwatora.